Грузія "категорично не розглядає" можливість закупівлі китайської вакцини від коронавірусу


фото: reuters
Грузія наразі "категорично не розглядає" можливості закупити китайську вакцину від COVID-19

Про це заявила міністр охорони здоров’я країни Катерита Тікарадзе, повідомляє "Эхо Кавказа".

"Що стосується вакцин, ми говоримо про вакцини Pfizer та AstraZeneca. Щодо китайської вакцини наразі немає достатньо інформації і надійності, тому Міністерство охорони здоров’я на даному етапі категорично не розглядає застосування китайської вакцини", - сказала вона. 

Вона зазначила, що Грузія вже отримала підтвердження від платформи COVAX про майбутнє постачання вакцини Pfizer для медичного персоналу, та що країна вже готує необхідне для кампанії вакцинації законодавство. 

З-поміж країн європейського регіону, китайську вакцину закупила Туреччина (SinoVac), поставку китайської Sinopharm замовила Сербія. Контракт на закупівлю 5 млн доз цієї вакцини уклала і Україна.

COVAX (COVID-19 Vaccine Global Access Facility) - це спільна ініціатива Глобального альянсу з вакцин та імунізації (Gavi), коаліції з інновацій для епідемічної готовності (CEPI) та Всесвітньої організації охорони здоров’я, заснована наприкінці квітня 2020 року. Її мета - прискорити розробку та виготовлення вакцин від нового коронавірусу та забезпечити її доступність для усіх країн світу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати