Карантин: не можуть продаватися в супермаркеті іграшки, коли поруч закритий дитячий магазин, - Шмигаль

Прем’єрміністр Денис Шмигаль пояснив, чому у продуктових супермаркетах стали обмежувати доступ до деяких товарів

Про це повідомляє пресслужба "Урядового порталу".

"Завдання посиленого карантину - знизити мобільність населення", - зазначив Шмигаль.

Прем’єрміністр зауважив, що як би не ставилися до закритих полиць у магазинах, натягнутих стрічок чи плівок, усе це проходять не лише в Україні, але й у всьому світі. За його словами, обмеження в деяких країнах навіть набагато жорсткіші.

"Тут не стоїть питання, у кого кращі протиепідемічні заходи. Стоїть питання: дати можливість людям бути вдома й не мати зайвої спокуси виходити з дому", - наголосив Шмигаль.

Прем’єрміністр нагадав, що у супермаркетах дозволений продаж лише визначених урядом категорій товарів першої необхідності, тим часом як інші товари заборонені до продажу в будь-яких магазинах.

"Ми вели не один діалог із представниками мереж, які торгують не продуктами харчування. Питання справедливості дуже важливе. Не можуть продаватися в продуктовому супермаркеті іграшки, коли поруч стоїть закритий іграшковий магазин", - зазначив Шмигаль.

  • Нагадаємо, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що заборона на продаж товарів не першої необхідності в супермаркетах на час локдауна в Україні є проханням бізнесу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати