Родини силовиків Лукашенка закликають розповідати їм правду про події в країні


фото: haberler.com
Соціальна підтримка режиму самопроголошеного президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка звузилася до двох груп населення - люди похилого віку з низьким рівнем освіти, зокрема, цифрової, та співробітники правоохоронних органів

Про це йдеться у статті на одному з провідних білоруських телеграм-каналів Баста, передає Еспресо.TV.

"Фактично, в нашому суспільстві залишилися тільки дві групи людей, які через незнання або завдяки замкнутості системи ще знаходяться під впливом культу особи. Це слабо освічені люди похилого віку і силові структури", - зазначається у матеріалі.

Членів сімей цих осіб просять проводити з ними роз'яснювальну роботу.

"Зараз всі сім'ї наших заблудлих співвітчизників повинні прийняти на себе велику місію. Донести до них усю правду того свавілля, того болю, яку вони коять зі святою вірою в свої добрі наміри.

Так, частина з них є відфільтрованими "вершками суспільства", які заради наживи та садистських нахилів катують наш народ. Але ж частина з них щиро помиляються", - зазначають автори статті.

Читайте такожЩо чекає Білорусь у 2021 році

"Сім'я, родичі, друзі. Ви є єдиними, хто може донести до них наш біль про те, що відбувається в країні.

Так, можливо, ви думаєте, що вони все знають, але саме Ваше емоційне забарвлення подій змусить їх дивитися на процес по-іншому, як на особисту справу.

І все зміниться на краще.

Приділіть час цій маленькій розмові", - закликають родичів силовиків Лукашенка.

  • Як вважає білоруський політик - націонал-демократ, засновник спільноти "Білий легіон" Сергій Бульба, залежний від Олександра Лукашенка командувач внутрішніх військ Республіки Білорусь Микола Карпенков силами та засобами відданих президенту силовиків навесні 2021 року проведе в країні низку терористичних актів. У їх підготовці та здійсненні пропаганда звинуватить опозицію.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати