Порошенко про арешт Навального: Москва давно перейшла всі "червоні лінії"

Арешт Олексія Навального злочинним путінським режимом — черговий небезпечний виклик для всього демократичного світу

Про це пише на Facebook п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

"Москва давно перейшла всі "червоні лінії", за що й отримала і продовжує отримувати виправдане покарання. Свобода слова та зібрань, права людини, свобода діяльності опозиції для Кремля — реальна загроза стійкості режиму. У ці дні солідарного засудження чергового злочину російської влади переконаний, що без відповіді він не залишиться", – наголосив Порошенко.

"Якщо Кремль продовжує не чути законних закликів, маємо йому допомогти додатковими санкційними обмеженнями, починаючи з позбавлення права голосу в ПАРЄ. Незважаючи на те, що наші підходи з Навальним щодо питання Криму є діаметрально протилежними, приєднуюся до вимог світу щодо поваги до демократичних цінностей і його негайного звільнення, як і сотень політв‘язнів і заручників Кремля, в тому числі українських громадян", – зазначив лідер партії.

"Зустрічати його повернення на батьківщину нормальна влада мала б не загрозою тюрми, а перспективою проведення всеохоплюючого і достовірного розслідування спроби його отруєння. Однак, це точно не про кремлівський режим, який в черговий раз розписується у власній слабкості і лицемірстві", – резюмує Петро Порошенко.

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати