"Барселона" сенсаційно програла "Атлетіку" в матчі за Суперкубок Іспанії

У фіналі Суперкубка Іспанії з футболу "Атлетік" з Більбао переміг "Барселону" з рахунком 3:2

Антуан Грізманн вивів "Барселону" вперед на 40-й хвилині зустрічі. Проте перевага каталонців протрималась не довго. Через 2 хвилини Оскар Де Маркос зрівняв рахунок.

На 77-й хвилині Грізманн оформив дубль і зробив рахунок 2:1. Вже на 90-й хвилині Асьєр Вільялібре врятував "Атлетік" від поразки. Командам довелось грати додатковий час.

В овертаймі сильнішими виявились футболісти з Більбао. Інакі Вільямс забив переможний м'яч на 93-й хвилині. На 121-й хвилині форвард "Барси" Ліонель Мессі отримав червону картку через удар суперника ліктем - це перше вилучення аргентинця за 753 матчі.