Турецький капітан корабля розповів подробиці порятунку українських моряків


фото: Укрінформ
Українські моряки екіпажу суховантажу Arvin подякували за свій порятунок екіпажу корабля берегової охорони, який попри складні погодні умови врятував їхні життя

Про це повідомляє Укрінформ.

“Велике дякуємо вам від себе та від наших сімей за порятунок. За те, що ризикуючи власним життям, у небезпечних та нестерпних умовах, ви нас врятували”, - звернулися моряки до своїх рятувальників, які відвідали їх у лікарні.

Зі свого боку командир екіпажу корабля берегової охорони Онур Астсубай розповів про деталі пошуково-рятувальної операції.

“Вам дуже пощастило, що наш човен берегової охорони знаходиться поруч. З метою захисту човна від негоди нас направили до Бартину. Тому ми змогли до вас оперативно дістатися. Великі буксири, довжина яких 40-50 метрів, сьогодні не вийшли в море. Довжина нашого корабля 22 метри і ми все ж таки пішли на це”, - сказав Астсубай.

Він розповів, що витягували людей з води, кидаючи їм рятувальне коло: моряки хапалися за нього, їх витягували таким чином, підтягуючи за руки. Рятувальники уточнили, що через високі хвилі кораблю доводилося маневрувати й витягнути одну людину вдавалося не одразу, а після 3-4 маневрів.

 

 

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати