Відключення камери під час онлайн-конференцій зменшує забруднення атмосфери вуглекислим газом, - вчені

Вимкнення камери під час онлайн-зустрічей може знизити викиди вуглекислого газу на 96%

Про це йдеться у дослідженні науковців з Університету Пердью, Єльського університету та Массачусетського технологічного інституту, передає Science Daily.

Через необхідність передавати та зберігати більший обсяг інформації викиди вуглекислого газу в атмосферу збільшуються. Низка країн повідомили про збільшення інтернет-трафіку щонайменше на 20% у порівнянні з березнем 2020 року. Науковці зазначають, що за годину відеоконференції або роботи стримінгового сервісу виділяється 150-1000 грамів вуглекислого газу. А це потребує 2-12 л води. Вчені додали, що перегляд відео у стандартній роздільній здатності, а не у високій, зменшить негативний вплив на атмосферу на 86%.

У дослідженні зазначили, якщо зростання продовжиться до березня 2021 року, то для забезпечення потреб в електроенергії потрібно буде зрубати ліс площею понад 185 тис. квадратних кілометрів. А води, необхідної для обробки та передачі додаткових даних, буде достатньо для заповнення понад 300 000 басейнів олімпійського розміру (2,5 млн літрів води).

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати