Ярмоленко приніс "Вест Гему" перемогу в матчі з "Вест Бромвічем"

Український вінгер "Вест Гема" Андрій Ярмоленко віддав результативну передачу в матчі проти "Вест Бромвіча" в АПЛ

У 18-му турі чемпіонату Англії з футболу "Вест Гем" переміг "Вест Бромвіч" з рахунком 2:1. У складі переможці голами відзначились Джеррод Боуен і Мічейл Антоніо, за гостей забив Матеус Перейра.

Українець Андрій Ярмоленко з'явився на футбольному полі на 62-й хвилині, коли був рахунок 1:1. Через декілька хвилин вінгер вдало зіграв головою у штрафному майданчику і віддав результативну передачу на Антоніо. Англієць забив переможний м'яч у зустрічі.

У турнірній таблиці АПЛ "Вест Гем" ділить шосту-сьому позицію з "Челсі". Лондонські команди відстають від "Ліверпуля", який йде четвертим, на 2 бали.