Президент США Байден почне свою роботу з мінусів: подолання пандемії COVID-19 та економічної кризи, – професор Айзенберг


фото: reuters
46-й президент США почне свою діяльність з подолання наслідків пандемії COVID-19 та економічної кризи

Про це повідомив професор Ігор Айзенберг в етері програми “Змістовно з Христиною Яцків” на Еспресо.TV.

“Байден безумовно стартує з мінуса, тому що країна перебуває в мінусі: в країні пандемія, вона чи не найгірші наслідки в світі має. Вчора вже чотирьохсот тисячний американець помер від наслідків коронавірусу. В країні економічна криза, лише минулого тижня майже мільйон американців втратили роботу. І в країні, на превеликий жаль, розкол суспільства, який упродовж 4 років постійно підтримувався Трампом. Суспільство абсолютно розколоте і є достатньо багато людей, які не вірять, що Джо Байден виграв вибори. Хоча Трамп намагався оскаржувати результати виборів у судах, він програв близько 60 судових справ, жодну з них він не виграв. Тобто вибори були чесними, вибори були такими, як вони мають бути в демократичній країні”, – зазначив Айзенберг.

Професор наголосив, що на плечі  Байдена лягає дуже складна ноша і висловив надії, що 46-му президенту США вдасться подолати всі труднощі: “Я дуже сподіваюся, що йому вдасться якось зшити принаймні ті верстви суспільства, які можна зшити, які можна залучити, щоби робити спільні справи: подолання економічної кризи, подолання пандемії. Треба йти в майбутнє. Неможливо знаходитися у тому стані, в якому Америка знаходиться зараз. Адже останні 4 роки країна втрачала свій міжнародний авторитет. Відбувся розкол всередині країни. Коли зараз американці говорять, що президентство Трампа було найгіршим в історії країни. Мабуть, так воно і є”.  

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати