"Без супровідних документів": Рада отримала лист про призначення виборів мера Харкова, - нардеп

Клопотання про позачергові вибори у Харкові надійшло в Раду без супровідних документів

Про це Суспільному повідомив член комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін.

"Станом на зараз нема що виносити на засідання комітету 25 або 27 січня. Відповідно, нема що розглядати на наступному тижні в залі засідань. Дійсно, зайшло клопотання від секретаря міськради на членів комітету: мене, Корнієнка, Загоруйка і ще кількох. Втім, жодних супровідних документів до цього клопотання ми не отримали", — зазначив Безгін.

Читайте також: Корнієнко назвав дві можливі дати нових виборів мера Харкова

Серед таких документів - завірена печаткою ради копія свідоцтва про смерть міського голови, а також засвідчена копія рішення ради.

Читайте також: Харківська міськрада офіційно попросила Раду призначити вибори мера

"З переліку, наведеного у законі "Про місцеве самоврядування", я як народний депутат станом на 20 січня 2020 року отримав тільки клопотання, свідоцтво про смерть та копію рішення ради не отримав", — сказав Безгін.

Якщо питання не розглянуть до кінця січня, то вибори на весну 2021 року призначити не зможуть.

"Що стосується строків, то це, дійсно, так, якщо рішення не буде ухвалене найближчим часом, то вибори можуть бути призначені вже тільки на жовтень, а не на березень", - повідомив Безгін.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати