Козак вперше з'явився на засіданні ТКГ, - Казанський

21 січня у засіданні Тристоронньої контактної групи брав участь заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський.

"У ТКГ сьогодні мала місце неординарна ситуація. На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він ні разу не брав в них участь (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло", - написав Казанський.

Він додав, що Козак був дуже роздратований та емоційно говорив.  

"Як завжди, звинувачував Україну в небажанні визнавати бойовиків стороною переговорів і вимагав, щоб ми обговорювали "дорожню карту", ​​запропоновану Росією через своїх маріонеток", - зазначив Казанський.

За його словами, помітно, що у "Козака здають нерви", але ситуація змінилася кардинально - "якщо зазвичай росіяни ховаються і намагаються говорити поменше, то сьогодні довелося виходити на перший план вже самому заступнику керівника адміністрації президента РФ".

  • Нагадаємо, що 21 січня під час засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання війни на сході України питання передачі полонених із окупованих територій не обговорювалося.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати