Кравчук заявив про спроби легалізації Росією терористів в ТКГ: "Роблять все, щоб тристороння група стала п'ятисторонньою"

Перший президент України Леонід Кравчук поскаржився, що Росія блокує переговори з гуманітарних питань, нав'язуючи нові умови, не прописані в домовленостях

Про це лідер української делегаціії у ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук розповів у коментарі "РБК-Україна".

"Вони роблять все, щоб заблокувати процес. Спочатку штучно прив'язали його до постанови Верховної ради про місцеві вибори, потім до дорожньої карти, яку запропонували в ОРДЛО при узгодженні з Росією", - прокоментував дії росіян Кравчук.

Перший президент зазначив, що російська сторона штучно "прив'язує" до політичних домовленостей багато процесів, які прямо не пов'язані з гуманітарними питаннями, контрольними пунктами в'їзду-виїзду, обміну полоненими.

"Це робиться штучно, щоб заблокувати процес досягнення миру на Донбасі", - зауважив глава української делегації в Тристоронній контактній групі.

Читайте також: "Невідомо, які люди і з яким статусом": Гармаш про "громадських радників" з ОРДЛО на засіданні ТКГ

Водночас Кравчук заявив, що "представники ОРДЛО", тобто терористи, фактично діють на переговорах як учасники ТКГ, хоча є лише запрошеними особами.

"Таким чином, "через чорний ганок", як казав пан Райкін, вони зробили все, щоб наша Тристороння контактна група стала п'ятисторонньої", - констатував Леонід Кравчук.

В українській делегації в ТКГ стверджують, що Росія і далі має намір утримувати ситуацію в поточному стані.

"Вони запрошують на наші засідання кого вважають за потрібне, порушують порядок денний, який пропонує ОБСЄ - пані Хайді Грау, і пропонують політичні експерименти. Скажу відверто, що у мене немає підстави сподіватися на якісь великі досягнення найближчим часом", - зазначив лідер української делегації у ТКГ Леонід Кравчук.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати