МОЗ: харківська компанія не надала повні дані для реєстрації "Спутник V" в Україні

Фармкомпанія "АТ "Біолік" подала 6 січня заявку на реєстрацію вакцини "Спутник V" від COVID-19 виробництва РФ, але матеріали для проведення експертизи станом на 22 січня не надані

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили в Державному експертному центрі МОЗ.

У ДЕЦ уточнюють, що для проведення прискореної процедури реєстрації вакцини матеріали реєстраційного досьє для проведення експертизи мали бути подані протягом п'яти днів.

Читайте також: Російську вакцину в Україні не дозволятимуть, - Мінохорониздоров'я

"Отже, в разі подання до ДЕЦ заявником матеріалів реєстраційного досьє їх експертизу буде здійснено у встановлений законодавством термін", - повідомляє центр.

  • Нагадаємо, депутат Верховної Ради, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук повідомив, що в Україні російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" подали на реєстрацію. За його даними, харківська компанія "Біолік" звернулася до МОЗ та Державного експертного центру з заявою ще 30 грудня.
  • 8 грудня керівник Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв заявив, що виробництво "Супутника" можуть налагодити на потужностях "Біоліка". При цьому в самій компанії подібну інформацію заперечили.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати