ОПУ не займається модеруванням процесів допуску до будівлі КСУ, - Подоляк про звернення Тупицького до Зеленського


фото: ukrinform
Офіс президента не займається модеруванням процесів допуску до будівлі Конституційного Суду, зазначив Михайло Подоляк

Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив у коментарі Інтерфакс-Україна.

"Очевидно, що Офіс президента точно не займається модеруванням процесів допуску або не допуску будь-яких осіб до будівлі Конституційного Суду і не здійснює управління охороною цієї інституції. Допуск або не допуск осіб до режимних установ - суворо прописані у відповідних розділах нормативних актів", - зауважив він.

За його словами, незнання Тупицьким процедури роботи режимних установ викликає подив, як і спроба перетворити рутинну подію в медійний скандал.

"Цілком можливо, що якщо Олександр Тупицький досі не зміг усвідомити, що юридично обґрунтоване відсторонення від роботи означає, зокрема, і неможливість фізично пройти на робоче місце, то радимо йому проконсультуватися з юридично підкованою людиною для отримання відповідних роз'яснень. Після яких він, нарешті, зможе припинити розігрувати дивний спектакль перед входом до будівлі Конституційного Суду і дискредитувати державні інститути", - сказав Подоляк.

Він додав, що людина, яка отримала у законному порядку обґрунтовану підозру у скоєнні злочинів проти правосуддя, "не може, наче й не було нічого, приходити на своє робоче місце до суду та робити вигляд, що нічого не відбувається".

  • Відсторонений від посади судді Конституційного суду Олександр Тупицький звернувся до президента Володимира Зеленського покарати працівників держохорони за блокування КСУ і скликати РНБО.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати