У Мінцифри розповіли, які сервіси з'являться у "Дії" до кінця року


фото: ukrinform
Серед онлайн-послуг, які можуть з'явитись у "Дії" до кінця року, зміна місця проживання, електронний медичний висновок, а також будівельні та податкові послуги

Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

"Серед нових сервісів, які запускає Мінцифра у 2021 році, - Дія ID, зміна місця проживання, будівельні послуги класів СС2 та СС3, податкові онлайн-послуги, електронний медичний висновок та автоматична реєстрація бізнесу", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі пояснили, що Дія ID - це сучасний цифровий підпис, який полегшить українцям отримання послуг в онлайні. За допомогою сервісу кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна буде отримати за декілька кліків у смартфоні. Його власники зможуть підписувати документи у смартфоні, отримувати адміністративні та фінансові послуги.

Нові будівельні онлайн-сервіси включатимуть сповіщення про початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об'єктів класу СС2 та СС3. Крім того, планується впровадження автоматичної реєстрації послуг для фізичних осіб-підприємців онлайн без участі реєстратора.

Податкові онлайн-послуги передбачають створення кабінету платника податків.

  • Нагадаємо, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров назвав пріоритетні для доопрацювання законопроєкти у 2021 році.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати