В'ятрович про санкції США: Можливо, російської агентури забагато не лише в парламенті, а і в СБУ

Володимир В'ятрович надіслав офіційне звернення до СБУ з приводу реакції відомства на санкції США проти Андрія Деркача та Олександра Дубінського

Про це народний депутат від фракції Європейська солідарність Володимир В'ятрович написав у Facebook.

“Надіслав офіційне звернення в СБУ, щоб пан Баканов роз’яснив мені й українському народу, як так виходить: США запровадили санкції проти громадян України, яких прямо називають російськими агентами, а в Україні ці громадяни пречудово почуваються”, - написав нардеп.

Він нагадав, що ще 10 вересня 2020 року США запровадили санкції проти нардепа Андрія Деркача, який за даними американців «понад десять років є активним російським агентом, який підтримує тісні зв'язки з російськими спецслужбами».  11 січня 2021 року США запровадили санкції вже проти семи громадян України, серед яких, крім Деркача, також і депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський. 

“Якщо американці щось наплутали і, Деркач та Дубінський не мають нічого спільного з московською агентурою, то, мабуть, СБУ має публічно про це заявити. Або ж, якщо американці таки праві, то які заходи вживаються СБУ для захисту національних інтересів від російських агентів?  Бо нинішнє мовчання СБУ на тлі чіткої позиції наших стратегічних партнерів викликає природнє запитання: можливо, російської агентури забагато не лише в парламенті, а і в самій СБУ?”, - запитує нардеп.

Надіслав офіційне звернення в СБУ, щоб пан Баканов роз’яснив мені й українському народу, як так виходить: США...

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Пʼятниця, 22 січня 2021 р.
  • Нагадаємо, Мінфін США ввів санкції через втручання у вибори. У санкційному списку опинилися Дубінський, Онищенко та ТРК "ЕРА".
  • Колишній посол України у США Валерій Чалий заявив, що американські санкції проти нардепа Олександра Дубінського є сигналом президенту Володимиру Зеленському.
  • Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що не планує виходити з фракції після того, як США наклали на нього санкції.

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати