Прихід Олексія Навального до влади у Росії стане продовженням політики Путіна, – Пономарьов


фото: Reuters
Прихід до влади Олексія Навального стане некорисним для Росії та буде продовженням курсу зовнішньої політики Володимира Путіна

Про це повідомив російський політичний діяч Ілля Пономарьов в етері програми "Коментар з Анжелікою Сизоненко" на Еспресо.TV.

"Олексій Навальний є представником російської ліберальної опозиції, з ідеєю про ліберальну імперію, яку сформулював Анатолій Чубайс. Усі його висловлювання були дуже націоналістичними. Наприклад, Росія для росіян, він брав участь у російських маршах – це демонструє його реальні погляди. Ми знаємо, як Навальний реагував на війну між Росією та Грузією, закликаючи вислати з Росії всіх грузинів, також його висловлювання про Крим відповідно бутерброду. Це все його реальні погляди. Я вважаю, що як для Росії його прихід до влади буде некорисним, так і для всіх сусідів це стане абсолютним продовженням того самого курсу, яким рухався й Володимир Путін", – зазначив російський політичний діяч.

Ілля Пономарьов наголосив, що журналісти й міжнародна спільнота, через хайп навколо персони Олексія Навального, закривають очі на ті тривожні дзвіночки, які говорять про реальні погляди опозиціонера.

"Навальний – людина, чітко заточена на прихід до влади революційним способом. Тому, я гадаю, що він всередині себе, психологічно, готовий сидіти стільки, скільки треба для того, щоби з в’язниці вийти президентом Російської Федерації. Це його основна ставка. Він дійсно для себе бачить приклад таких людей, як Нельсон Мандела. Тільки він зовсім інший. На відміну від Нельсона Мандели, який був персоною об’єднавчою, завдяки принципу об’єднання йому і вдалося побороти апартеїд, об’єднавши білих і чорних громадян, Олексій Навальний є фігурою, яка більше роз’єднує,  аніж об’єднує. і це дуже тривожить", – зауважив політик.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати