У Рівному невідомі пошкодили офіс партії, в "ЄС" це пов’язують із боротьбою проти незаконних добудов

Офіс партії "Європейської Солідарності" у Рівному пошкодили невідомі, розбивши вікно

Про це повідомляє Рівненська партійна організація у Facebook. Партійці пов’язують цей напад із принциповою позицією депутатів від "ЄС" щодо незаконних добудов у місті.

"Принциповість не зупиниш каменюкою. Тільки-но депутати Рівненської міської ради від "Європейської Солідарності" висловили категоричну позицію і взялися за впорядкування ситуації з незаконними добудовами – і ось маємо реакцію", – пишуть партійці.

"Так зараз виглядає вітрина міського офісу "Європейської Солідарності". Ми не знаємо зараз, що саме сталося і хто це зробив. З’ясовувати це буде поліція. Але причинно-наслідковий зв’язок дуже очевидний: останні два дні напружена ситуація з демонтажем незаконно зведеної добудови на одній з центральних вулиць міста. Депутати Рівнеради від "Європейської Солідарності" не стояли осторонь цього беззаконня і активно долучилися до того, щоб добудова, яка зроблена без будь-яких дозволів та документів, була демонтована. Маємо всі підстави пов’язувати цей процес і як його наслідок (імовірно, лише перше попередження) – розбитий офіс", – припускають у парторганізації.

 

"Але це не зупинить нашу принципову позицію – міського голови та депутатів Рівнеради від "Європейської Солідарності". Все, що будується на землі рівненської громади, – має бути законним, прозоро і чесно оформленим та узгодженим з усіма відповідними органами влади. Зміни невідворотні. І боягузливі напади це не змінять", – наголошують у "Європейській Солідарності".

 

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати