За вбивство генерала СБУ організатор пропонував $50 тис., - Служба безпеки України


фото: Укрінформ
У Службі безпеки України заявили, що організатор вбивства начальника управління внутрішньої безпеки СБУ пропонував за злочин $ 50 тис.

Про це заявив начальник слідчого управління ГСУ СБУ Анатолій Буліч, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, кримінальне провадження не є якимись розбірками між співробітниками СБУ, а запобіганням вчиненню тяжкого злочину.

"У справі не йдеться про якийсь ефемерний перерозподіл сфер впливу або фінансових потоків, як пишуть у ЗМІ. Вчора, 22 січня СБУ провела резонансне затримання. Затримано співробітника штабу антитерористичного центру при СБУ за підготовку вбивства на замовлення іншого співробітника СБУ - співробітника головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова", - розповів Буліч.

Він додав, що збір даних відбувався протягом тривалого часу.

"Слідчі СБУ встановили, що мала місце змова кількох осіб, ними був розроблений чіткий план скоєння злочину, організатор для цього підшукував виконавця і запропонував за виконання зазначеного злочину $ 50 тис.", - сказав Буліч.

Він додав, що СБУ затримала одного з організаторів під час передачі частини коштів.

  • Нагадаємо, 22 січня журналіст Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела повідомив, що за підозрою в підготовці вбивства генерала СБУ Андрія Наумова на замовлення ексзаступника голови СБУ Івана Баканова полковника Дмитра Нескоромного затримано полковника з "Альфи" Андрія Расюка.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати