"У грудні в лікарнях було майже 29 тис. хворих на COVID-19, а зараз менше ніж 19 тис.": Шмигаль про закінчення жорсткого карантину

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на початок грудня в лікарнях було майже 29 тис. хворих на COVID-19, то зараз ця цифра менше ніж 19 тис. людей

Про це він написав у Facebook.

"Епідеміологи та інфекціоністи наголошують, що ситуацію із захворюваністю на коронавірус вдалося стабілізувати, а медичну систему дещо розвантажити. Якщо на початок грудня в лікарнях було майже 29 тис. хворих на COVID-19, то зараз ця цифра менше ніж 19 тис. людей. У нас немає жодної області, де б показник зайнятих ліжок перевищував 50%. За останні 4 місяці кількість ліжок з підведеним киснем збільшилася до 55 тис.", - написав Шмигаль.

Він додав, що у регіони вже відвантажено додатково майже 1,5 млн експрес-тестів. Також, за словами, прем'єр-міністра, відпрацьовані нові ефективні маршрути госпіталізації хворих.

"Розроблено чат-бот для лікарень для внесення кількості й типів вільних ліжок. Оптимізовано звітність для медзакладів, де перебувають хворі на коронавірус", - написав Шмигаль.

Також Шмигаль додав, що відбувається підготовка до можливого впровадження нової моделі адаптивного карантину, яка дозволить швидко реагувати на спалахи коронавірусу в окремих регіонах.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати