Без кас та з самообслуговуванням: ПриватБанк відкрив перше цифрове відділення у Києві


фото: privatbank.ua
ПриватБанк відкрив у центрі Києва по вул. Майдан Незалежності, 2, перше в Україні цифрове банківське відділення

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Згідно з повідомленням, цифрове відділення працює без традиційних кас та оснащене інноваційними технологіями - мультитачбарами, діджител-екранами та кіосками самообслуговування. Зазначається, що клієнти зможуть не лише отримати фінансові послуги в цифровому форматі, а й скористатися хабом для роботи й спілкування.

При вході до відділення банк розпізнаватиме клієнта за допомогою біометрії, а також запропонує найпопулярніші операції через Приват24. Після вибору необхідної послуги, її можна завершити у Приват24, скористатися мультитачбаром або звернутися по допомогу до хостес. Для готівкових операцій відділення обладнано декількома універсальними банкоматами, де можна поповнити рахунок або отримати готівку. 

За словами заступника голови правління ПриватБанку з розвитку бізнесу Развана Мунтеану, формат цього відділення допомагатиме банку вивчити, якими саме новими технологіями буде зручно користуватися клієнтам.

"Ми не говоримо, що саме такі відділення з'являться по всій Україні через 5 років, але ми впевнені, що кращі з тих концепцій, сервісних моделей та технологій, які тут тестуються, дійсно швидко будуть впроваджені по всій мережі", - цитує пресслужба слова Мунтеану.

Окрім цифрових фінансових послуг, нове відділення буде працювати як коворкінг, де буде все для навчання та розвитку, проведення ділових зустрічей та діджитальна ігрова дитяча кімната. Також створені умови для широкого доступу до банку для людей з інвалідністю. В подальшому клієнтам відділення пропонуватимуться дистанційні тренінги та "живі" воркшопи з провідними експертами з фінансів та інновацій.

У пресслужбі зауважили, що відділення працює із дотриманням усіх необхідних санітарних та карантинних норм. Приміщення оснащене дезінфекторами, обладнанням для вимірювання температури та індивідуальними засобами захисту.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати