Голосів у “Слузі народу” вистачить і для виключення з фракції Дубінського, і для призначення Вітренка міністром енергетики, - Веніславський

“Слуга народу” підтримає рішення про виключення Олександра Дубінського з фракції та призначення міністром енергетики Юрія Вітренка

Про це заявив народний депутат фракції “Слуга народу” Федір Веніславський в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV.

“З приводу Олександра Дубінського, я мав виступ на засіданні фракції “Слуга народу” і доводив, що як інституція, як держава Сполучені Штати Америки не маючи достатньої доказової бази не можуть вводити санкції. Саме тому, я переконаний, що введені санкції проти пана Дубінського є цілком обґрунтованими і мають достатню кількість доказів. І наша фракція прекрасно розуміє, які наслідки це може мати, якщо не буде відповідної реакції. Враховуючи цей факт, я впевнений, що у фракції знайдеться достатня кількість голосів, щоб тимчасово виключити Олександра Дубінського з фракції “Слуга народу”. Особисто я буду голосувати за це”, - заявив народний депутат.

Читайте також: "Такі думки лунають": нардеп-"слуга" Кравчук про інформацію щодо кандидатури Вітренка на пост прем’єра

Також Веніславський додав, що на голосуванні про призначення Юрія Вітренка міністром енергетики фракція “Слуга народу” чи не одноголосно підтримає цю кандидатуру.

“Щодо пана Вітренка, то хочу зазначити, що голосів у нашій фракції в голосуванні про його призначення міністром енергетики теж вистачить. Під час першого голосування багато народних депутатів не голосували про призначення Вітренка керуючись аргументами, які були оприлюднені в ЗМІ, зокрема, про премії пана Вітренка від НАК “Нафтогазу”, тобто, фактично з держбюджету. На останній зустрічі пан Вітренко зміг переконати народних депутатів. Він чітко пояснив якого плану дотримуватиметься у сфері розвитку енергетики. Саме це і збільшило підтримку серед депутатів нашої фракції на його користь”- додав він.

  • Нагадаємо, Мінфін США ввів санкції через втручання у вибори. У санкційному списку опинилися Дубінський, Онищенко та ТРК "ЕРА".
  • Колишній посол України у США Валерій Чалий заявив, що американські санкції проти нардепа Олександра Дубінського є сигналом президенту Володимиру Зеленському.
  • 15 січня Арахамія заявив, що з приводу санкцій США не проводитимуть спеціальне засідання фракції. У свою чергу Дубінський заявив, що вимагає скликати спецзасідання фракції щодо санкцій США проти нього
  • Дубінський заявив, що не планує виходити з фракції після того, як США наклали на нього санкції.
  • Згодом, Офіс генпрокурора відкрив 2 провадження проти Дубінського.
  • 26 січня Дубінський записав звернення до президента Володимира Зеленського, де просить особистої зустрічі та погрожує розвалити фракцію "слуг".
  • 21 грудня на екстреному засіданні уряду колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка призначили в. о. міністра енергетики.
  • Нардеп Гео Лерос заявив, що його ексколегам по фракції, які не підтримали призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, не виплатили частину нелегальної зарплати.
  • Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що голосування за Вітренка може бути 27-29 січня.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати