Гол Малиновського допоміг "Аталанті" перемогти "Лаціо" і вийти в півфінал Кубка Італії

У чвертьфіналі Кубка Італії з футболу "Аталанта" з Бергамо перемогла римський "Лаціо" з рахунком 3:2

За "Аталанту" відзначились албанець Берат Дьїмсіті, українець Руслан Малиновський і росіянин Олексій Міранчук. У складі "Лаціо" забили італієць Франческо Ачербі та косовар Ведат Мурікі.

На 53-й хвилині Хосе Паломіно отримав червону картку і залишив "Аталанту" у меншості. На той момент рахунок у зустрічі був 2:2. Малиновського замінили на 60-й хвилині. Дуван Сапата не зумів реалізувати пенальті на 66-й.

У півфіналі Кубка Італії "Аталанта" зіграє проти переможця пари "Наполі" - "Спеція", які зустрінуться 28 січня.