Місія ОБСЄ заявила про активну діяльність окупантів на ділянках розведення сил

СММ ОБСЄ зафіксувала активність російських збройних формувань у межах ділянок розведення сил і засобів у районах Золотого та Петрівського

Про це повідомляється у щоденному звіті №19/2021 місії.

"Упродовж дня 24 січня на східному краю ділянки розведення в районі Золотого безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ дальнього радіуса дії зафіксував особу на колишній позиції збройних формувань", - йдеться у звіті.

Як зазначається, 25 січня у двох місцях поблизу цієї ділянки розведення, спостерігачі чули 14 вибухів невизначеного походження, а також 42 черги та постріли зі стрілецької зброї та великокаліберного кулемета.

За їхньою оцінкою, всі ці порушення сталися поза ділянкою розведення, однак у межах 5 км від її краю.

Крім того, 25 січня, перебуваючи неподалік блокпоста збройних формувань РФ південніше зазначеної ділянки розведення, "команда Місії бачила, як четверо робітників копали заглиблення з обох боків автошляху T1316, орієнтовно за 20 м на північ від південного краю цієї ділянки розведення".

Спостерігачі зафіксували чотири контейнери вздовж північного краю дороги, що веде на схід до н. п. Золоте-5. Того ж дня біля вищезазначеного блокпоста команда СММ також бачила двох окупантів із нарукавними пов’язками з написом "СЦКК": обидва заходили вглиб ділянки розведення до місця приблизно за 350 м на північ від її південного краю, а потім поверталися.

"Упродовж дня 24 січня в межах ділянки розведення в районі н. п. Петрівське БПЛА СММ дальнього радіуса дії зафіксував двох осіб біля колишньої позиції збройних формувань орієнтовно за 200 м на західно-північний захід від південно-східного кута ділянки розведення", - додали в СММ.

За інформацією спостерігачів, окупанти з нарукавними пов’язками "СЦКК" також перебували 25 січня в межах ділянки розведення в районі Станиці Луганської.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати