Викладачка Більченко, відома антиукраїнськими заявами, опублікувала посвідчення російського "Міжнародного союзу поетів"


фото: fb
Викладачка столичного Національного педагогічного університету ім. Драгоманова Євгенія Більченко, яка назвала Україну "онкохворою американською колонією" та "тоталітарною країною", опублікувала посвідчення "Міжнародного союзу поетів", видане у Санкт-Петербурзі

Про це вона повідомила у Facebook.

Більченко написала, що у грудні її взяли до "Міжнародного союзу поетів" (Росія).

"Я чужа до всього символічного, але ця іпостась для мене реально честь, справді. Дякую, Ленінград. Трудимося", – підписала вона фото з посвідкою.

Ця організація заснована в Росії у 2017 році.

  • Нагадаємо, після посилення з 16 січня 2021 року дії закону про захист державної мови Більченко оприлюднила у Facebook серію заяв, де, зокрема, назвала Україну "онкохворою американською колонією" та "тоталітарною країною", де нібито панують "вуличні етнорадикали" й "фашизм". При цьому на окупованих територіях та в РФ жодних ознак тоталітаризму, політичних репресій й обмежень прав і свобод людини й громадянина вона не вбачає.
  • Пізніше з'явилися свідчення того, що подібні речі професорка розповідає й на лекціях.
  • У відкритому доступі є відеозаписи з її виступами на тему "громадянської війни" в Україні, які вона мала в Одеській юридичній академії, а також на телеканалах екс-"регіонала" Клименка й терористичної організації "ДНР". Від своїх слів Євгенія Більченко наразі не відмовляється.
  • Викладачі й студенти університету Драгоманова відреагували на неоднозначні висловлювання професорки культурології цього вишу Євгенії Більченко щодо української мови.
  • Міністерство освіти і науки України відреагувало на ситуацію щодо висловлювань про державну мову викладачки Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенії Більченко.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати