Нафту тільки на продаж: Саудівська Аравія переходить на газ і відновлювану енергетику

Саудівська Аравія планує до 2030 року перевести 50% своєї енергетики на газ, інше — на поновлювані джерела енергії (ВДЕ)

Про це заявив міністр енергетики країни принц Абдулазіз бен Сальман в ході форуму Future Investment Intiatives в Ер-Ріяді.

"Відносно поновлюваних джерел ми будемо другою Німеччиною", — заявив він.

Раніше королівство заявляло про амбітні плани щодо сонячної енергогенерації. В результаті, зазначив принц, використання нафти буде скорочуватися, і у королівства з’явиться більше можливості для її експорту. Також країна має намір співпрацювати з багатьма країнами у виробництві «блакитного» і «зеленого» водню, а також технологій з уловлювання викидів парникових газів.

Саудівська Аравія також впроваджує і планує продовжувати впроваджувати програми з енергоощадження. У вересні 2020 року Саудівська Аравія поставила першу у світі партію «блакитного» водню, який був перетворений в аміак, в Японію. Саудівська Аравія також планує отримувати водень шляхом сонячної енергії — в цьому випадку мова йде про так званому "зеленому" водні — на підприємстві в місті Неом починаючи з 2025 року.

Зараз Саудівська Аравія займає третє місце з видобутку нафти у світі, добуваючи після скорочень в рамках угоди ОПЕК + 9 млн б / д, експортуючи близько 6 млн б / д, проти видобутку 11 млн б / д в жовтні 2018 року, коли експорт перевищував 7 млн ​​б / д.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotbПодробнее: http://oilreview.kiev.ua/2021/01/28/saudivska-araviya-do-2030-roku-maye-namir-perevesti-elektroenergetiku-na-vde-i-gaz/

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати