"Героїв у школи, Портнова в тюрму": львів’ян кличуть на протест

Протестуватимуть проти скандальних рішень Окружного адміністративного суду Києва.

Про це "Еспресо.Захід" повідомили організатори.

Завтра, 29 січня, у Львові відбудеться акція протесту "Героїв у школи, Портнова в тюрму". Організаторами виступили громадські активісти Львова, серед яких чимало учасників бойових дій.

"Сьогодні у наших дітей відберуть Героїв, а завтра діти звинуватять Вас у надмірному патріотизмі, – наголошує один з організаторів акції Антон Петрівський. – Якщо Портнов вимагає заборонити українських Героїв, ми натомість вимагаємо посадити в тюрму чи ліквідувати Портнова. Для того, щоб захистити Україну – потрібно поїхати на війну. Для того, щоб не проґавити  Україну, достатньо час від часу просто приходити на важливі акції і постояти на них хоча би годинку. Влада ніколи не буде на нас реагувати, якщо не буде бачити масовості протесту".

Відтак, завтра о 17:00 львів’ян просять прийти до пам’ятника Тарасові Шевченку, аби продемонструвати свою незгоду з антиукраїнськими рішеннями судів.

  • Нагадаємо, днями Окружний адміністративний суд Києва виніс два скандальні рішення. По-перше, зобов’язав Міністерство освіти і науки переглянути підручники для 5 та 11 класів, які вийшли у 2018–2019 роках на предмет висвітлення в них подій Революції Гідності. По – друге, задовольнив ще один позов Андрія Портнова щодо скасування відзначення в Києві річниць видатних постатей національно-визвольного руху.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати