"Реал" отримав від "Леванте" чергового "ляпаса" в чемпіонаті Іспанії

У 21-му турі чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" на своєму полі поступився "Леванте"

"Реал" вже на 9-й хвилині залишився у меншості через вилучення Едера Мілітана. Проте, невдовзі після цього, мадридці вийшли вперед завдяки голу Марко Асенсіо.

На 32-й хвилині "Леванте" зрівняв рахунок зусиллями Хосе Моралеса. Перемогу гостям на 78-й хвилині приніс Марті Рохер.

Український голкіпер мадридців Андрій Лунін весь матч просидів у запасі.

"Реал" програв "Леванте" 1:2 та зазнав четвертої поразки у нинішньому чемпіонаті Іспанії. Мадридці з 40 пунктами залишився на другій позиції в турнірній таблиці. Від лідера – "Атлетико", який має два матча у запасі, команда Зінедіна Зідана відстає на 7 пунктів.