Дубль Неймара не врятував ПСЖ від сенсаційної поразки у чемпіонаті Франції

Попри дубль бразильського футболіста Неймара, ПСЖ програв аутсайдеру чемпіонату Франції – "Лор'яну"

"Лор'ян" повів у рахунку на 36-й хвилині, коли відзначився Лоран Абержель. Наприкінці першого тайму Неймар реалізував пенальті та відновив рівновагу. На 57-й хвилині бразилець знову забив із одинадцятиметрового та вивів ПСЖ вперед.

"Лор'ян" відігрався на 80-й хвилині зусиллями Йоана Вісса. У компенсований арбітром час перемогу аутсайдеру приніс Теремас Моффіт.

"Лор'ян" виграв у ПСЖ 3:2, набрав 18 очок та займає 18-те місце. ПСЖ з 45 пунктами йде третім та відстає від лідера – "Лілля" – на 3 бала.