"Арсенал" вдев'ятьох програв "Вулвергемптону" в АПЛ

У 22-му турі Англійської Прем'єр-ліги "Вулвергемптон" переміг "Арсенал" з рахунком 2:1

Наприкінці першого тайму Давід Луїз порушив правила у власному штрафному майданчику. Арбітр зустрічі показав захиснику "Арсенала" червону картку, а "Вулвергемптону" дав право пробити пенальті, який реалізував Рубен Невеш.

Переможний гол у зустрічі забив Жоау Моутінью, який відзначився за "Вулвергемптон" на 49-й хвилині. За "Арсенал" сьогодні забивав лише Ніколя Пепе.

Голкіпер "канонірів" Бернд Лено зіграв руками за межами штрафного майданчика на 72-й хвилині. Через це арбітр показав для "Арсеналу" другу червону картку.

У турнірній таблиці АПЛ "Вулвергемптон" займає тринадцяте місце і відстає від "Арсеналу", яки йде десятим, на 5 очок. У наступному турі "вовки" зіграють проти "Лестера", а "каноніри" зустрінуться з "Астон Віллою".