Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" принизити "Ліверпуль" в АПЛ

У 23-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" із українцем Олександром Зінченком у складі розгромив у гостях "Ліверпуль"

Олександр Зінченко вийшов на гру у стартовому складі та відіграв весь матч на лівому фланзі оборони.

"Манчестер Сіті" повів у рахунку на 49-й хвилині зусиллями Ілкая Гюндогана. "Ліверпуль" відновив рівновагу на 63-й хвилині, коли Мохамед Салах реалізував пенальті.

На 73-й хвилині Гюндоган зробив дубль та знову вивів "Ман Сіті" вперед. За 3 хвилини Рахім Стерлінг зміцнив перевагу команди Хосепа Гвардіоли.

До розгромного рахунок на 83-й хвилині довів Філ Фоден.

"Манчестер Сіті" переміг "Ліверпуль" 4:1, набрав 50 очок та зберіг лідерство. Найближчого переслідувача – "Манчестер Юнайтед" – "місцяни" випереджають на 5 балів та мають матч у запасі.