"Ліверпуль" впевнено здолав "Лейпциг" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" на виїзді переміг німецький "Лейпциг"

Рахунок у матчі був відкритий на 53-й хвилині, Мохамед Салах реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. За декілька хвилин англійці подвоїли перевагу. Цього разу відзначився Садіо Мане.

Зустріч проходила на нейтральній території в Будапешті, проте номінальним господарем зустрічі був "Лейпциг". УЄФА переніс матч Ліги чемпіонів в Угорщину після того, як Німеччина припинила авіасполучення з Великою Британією в зв'язку з виявленням там нового штаму коронавірусу.

"Лейпциг" і "Ліверпуль" вперше у своїй історії зіграли між собою. Матч-відповідь відбудеться 10 березня. Початок о 22:00.