Як раціонально зекономити на продуктах харчування

Акційні пропозиції національної мережі супермаркетів дозволяють економити на покупках до 40%

Широкий перелік власних торгових марок, розвинена логістична інфраструктура, пряма робота з постачальниками — все це дозволяє національній мережі супермаркетів утримувати ціна на товари та продукти нижче середньоринкових. А постійні акції, такі як “Товар тижня” чи “Товар дня” взагалі дозволяють економити на покупках до 40 відсотків.

“АТБ — це найбільший український дискаунтер, заснований на європейському досвіді, з сучасним підходом до контролю якості продукції та обслуговування покупців. При цьому, важливим фактором залишається доступність цін. Навіть в умовах глобального зростання цін магазини АТБ залишаються найбільш економними та доступними для наших покупців. На полицях АТБ ціни на продукти завжди нижче середньо ринкових на 10-15 відсотків, а постійні акції на різні товарні групи дозволяють зекономити більш ніх на 40 відсотків”, - каже заступник керуючого магазину АТБ Станіслав Тамуров.

Магазини користуються популярністю серед українців. Покупці мають вибір якісних, а головне доступних продуктів харчування та товарів першої необхідності. В мережі кажуть — намагаються утримувати найнижчі ціни, особливо на соціальну групу товарів – хліб, яйця, крупи та інше.

“В АТБ ціни дешевші. Дешевше Для людини яка не має великого достатку, особливо для пенсіонерів, дуже вигідно купувати продукти харчування. У мене тут завжди є вибір”, - такі враження киянки Світлани.

“В АТБ великий вибір товарів власних торгових марок, які не поступаються якістю іншим відомим торговим маркам, але коштують набагато дешевше. Покупки в АТБ — це завжди вигідно”, - каже Станіслав Тамуров.

За минулий рік товарообіг мережі склав майже 150 мільярдів гривень, зростання — 20 відсотків. На сьогодні в Україні працюють 1206 супермаркетів. У 307-ми населених пунктах. Щорічно компанія відкриває близько 100-та нових торгових точок. Магазини мережі щодня відвідують близько 4 мільйонів українців.

 

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати