Дискусія про чітке визначення колабораціонізму абсолютно актуальна, хоча її мали вести ще вчора, – Балух


фото: pravda.com.ua
Колишній політичний в’язень Кремля висловив свою думку щодо закону про кримінальну відповідальність за колаборацію: "Закон потрібен, але "на вчора"

На цьому Володимир Балух наголосив в ефірі спецвипуску програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, передає "Еспресо.Захід"

Пояснення діям нинішньої української влади, тих персоналій, які уособлюють собою українську владу щодо деокупації Криму громадський активіст не шукає. 

"Я навіть не хочу копирсатися в тій пісочниці, яку вони влаштували. Бо їхні дії нагадують дитячу гру в пісочницю", – навів порівняння гість "Студії Захід".

За словами Володимира Балуха, закон про колабораціонізм (відповідні зміни до Кримінального кодексу України пропонує внести фракція "ЄС") є одним із найважливіших документів, який ще вчора мав бути на руках у тих людей, які виїхали з Криму й вимушені облаштовувати своє життя на території континентальної, неокупованої території України, і тих людей, які продовжують перебувати в Криму з українським серцем, з вірою в Україну.

"Чітке визначення колабораціонізму і чітке розуміння, хто, за які дії буде покараний і яким чином – це головне. Ця дискусія, яку ведуть зараз, мала вестися ще вчора, але й сьогодні вона – абсолютно актуальна. Коли говоримо про стратегію деокупації, як у Священних писаннях пишуть: "Спочатку було слово". Оце слово, визначення, яке дасть цей закон, – це в першу чергу інструмент, те первинне, з чого має будуватися стратегія деокупації Криму. Україна має бути сильною. Вона має демонструвати цю силу, якомога ширше розбудовувати світову коаліцію в боротьбі з російською окупацією і бути напоготові будь-якої миті повернути свої землі, бо хід історії зараз дуже швидкоплинний", – підсумував політичний в’язень путінського режиму.

 

Все по темі

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати