Коли говорять, що ми щось провалили, то ми ще нічого не розпочали, - Ляшко про вакцинацію українців


фото: zik
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко прокоментував антивакцинальні настрої серед українців та заяви про провал інформаційної кампанії щодо вакцинації

Про це він заявив під час брифінгу 23 лютого, передає Еспресо.TV

На запитання, чи не вважає він, що антивакцинальний настрій серед українців – це результат провалу інформаційної кампанії, за яку він, згідно з посадовими обов’язків, відповідає, санлікар зазначив: "Відповідаючи на таке запитання, рекомендую подивитись на сайт МОЗ і Центру громадського здоров’я. Ви побачите, що рівні охоплень щепленнями у 2020 році, плановими щепленнями, найкращі за останні п’ять років".

За словами Ляшка, це щеплення, які робили в умовах пандемії коронавірусної хвороби.

"І це вдалося досягти завдяки тому, що ми в умовах пандемії чітко і якісно спланували проведення кампанії імунопрофілактики попри складну епідситуацію. Тому, коли хтось говорить, що ми щось провалили, то ми ще нічого не розпочали в цілому саме по COVID. Я думаю, що ми забезпечимо щеплення проти COVID з високими показниками охоплення", - наголосив санлікар.

  • Нагадаємо, раніше очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що вакцина має прибути в Україну 15 лютого, проте, поставки затримались.
  • 23 лютого в аеропорту "Бориспіль" приземлився літак з першою партією вакцини від COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield).
  • За словами санлікаря Віктора Ляшка, старт вакцинації запланований на 24 лютого.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати