Рада прийняла закон із правками Зеленського про відновлення конкурсів для держслужбовців


фото: rada.gov.ua
Верховна Рада повторно із правками президента України Володимира Зеленського прийняла закон №4531 про відновлення конкурсів для державних службовців

Про це у Telegram повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Верховна Рада схвалила закон щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби з урахуванням правок президента України", - написав Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що це рішення вдосконалить конкурсні процедури та гарантуватиме рівні умови доступу до державної служби. Крім того, ухвалення закону дасть можливіст розблокувати роботу Міністерства енергетики та виплатити зарплати працівникам державного сектору енергетичної галузі.

  • Нагадаємо, 19 лютого президент Володимир Зеленський застосував право вето до законопроекту №4531, який відновлює проведення конкурсів на посади держслужби, попросивши вилучити з нього норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра вакантна.
  • Верховна Рада ухвалила закон 16 лютого. Наступного дня спікер парламенту його підписав і направив на підпис президенту.
  • Рішення глави держави зустріло спротив зі сторони його фракції "Слуга народу". Відповідні заяви оприлюднили заступники очільника фракції Олександр Корнієнко та Євгенія Кравчук.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати