Ще одна страхова компанія відмовилася від участі в "Північному потоці-2"


фото: gettyimages
Дочірня компанія німецької Munich Re більше не буде страхувати газопровід "Північний потік-2" з території Росії до Європи через побоювання санкцій з боку США

Про це повідомляє агентство Reuters.

"Munich Re Syndicate опублікувала повідомлення про припинення діяльності Nord Stream 2", - заявив офіційний представник компанії.

США мають намір ввести санкції проти європейських компаній, які беруть участь у будівництві російського, а страхова група Zurich Insurance Group відмовилася від участі у минулому місяці.

Будівництво трубопроводу завершено більш ніж на 90%, і російський "Газпром" і сподівається завершити будівництво в цьому році. Велика частина решти робіт - у глибоких водах біля берегів Данії.

Читайте також: "Пропозиції повністю неадекватні": Республіканці гостро розкритикували Байдена за небажання протидіяти "Північному потоку-2"

Нагадаємо, за даними Державного департаменту США, через загрозу санкцій проти "Північного потоку-2" 18 європейських компаній вже залишили проект або знаходяться на стадії виходу.

Санкції діють тільки щодо російської компанії "КВТ-РУС", якій належить судно "Фортуна", задіяне в будівництві "Північного потоку-2".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати