Мессі забив за "Барселону" у 8-му поспіль матчі чемпіонату Іспанії

Гол аргентинського форварда Ліонеля Мессі допоміг "Барселоні" перемогти "Севілью" в чемпіонаті Іспанії

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії Мессі забив на 85-й хвилині та зробив рахунок 2:0 на користь каталонців. Перший м'яч у ворота "Севільї" на 29-й хвилині відправив Усман Дембеле з передачі аргентинця.

Мессі забив гол у восьмому поспіль матчі чемпіонату Іспанії. Загалом у нинішньому сезоні форвард зіграв за "Барсу" 32 матча, забив 24 гола та віддав 9 результативних передач.

"Барселона" перемогла "Севілью" 2:0, набрала 53 очка та вийшла на друге місце. Від лідера – "Атлетико" – каталонці відстають на 2 пункти та на 1 бал випереджають "Реал".