Олімпійський чемпіон Абраменко здобув першу медаль після відновлення кар'єри

Олімпійський чемпіон із фристайлу Олександр Абраменко виграв срібну нагороду у лижній акробатиці на етапі Кубка Європи у Швейцарії

Про це повідомляє Суспільне:Спорт.

Збірна України з лижної акробатики виступила на Кубку Європи у Айроло основним складом. Участь у цих змаганнях стала одним із етапів підготовки команди до чемпіонату світу, який відбудеться із 8 до 11 березня у Алмати (Казахстан).

Олександр Абраменко виграв у лижній акробатиці срібло, ще один українець – Микита Кузнецов отримав бронзу. Перемогу здобув швейцарець Ное Рот.

У жіночих змаганнях збірній України бронзу принесла Анастасія Новосад. Перемогу здобула австралійка Даніелле Скотт.

Олександр Абраменко виграв золоту медаль у лижній акробатиці на Олімпіаді-2018 у Пьончхані. У 2019 році українець оголосив, що пропустить один сезон через травму.

Медаль Кубка Європи стала для 32-річного Абраменка першою після відновлення кар'єри.