"Шахтар" ганебно програв першоліговому "Агробізнесу" в чвертьфіналі Кубка України

У чвертьфіналі Кубка України донецький "Шахтар" програв "Агробізнесу" з Волочиська

Основний час матчу завершився з рахунком 0:0. На 52-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті "Шахтаря", а за декілька хвилин арбітр зустрічі зафіксував офсайд, коли забивав "Агробізнес".

На 96-й хвилині "Агробізнес" забив переможний м'яч, який забезпечив команді з першої ліги вихід у півфінал Кубка України. Автор голу - 30-річний Богдан Семенець.

На 109-й хвилині "Шахтар" залишився у меншості. Червону картку, а точніше другу жовту, отримав Давіт Хочолава.

Фінал Кубка України має відбутися в Тернополі 12 травня 2021 року.