"Барселона" здійснила неймовірний камбек у півфіналі Кубка Іспанії з "Севільєю"

У повторній півфінальній зустрічі Кубка Іспанії "Барселона" у додатковий час перемогла "Севілью"

У першій півфінальній зустрічі "Севілья" виграла 2:0, тому "Барселона" була змушена на своєму полі відіграватися.

Усман Дембеле вивів каталонців вперед на 12-й хвилині. "Севілья" втратила шанс відігратися, коли на 73-й хвилині Лукас Окампос не реалізував пенальті.

"Барселона" покарала суперника за марнотратство у компенсований арбітром час – Жерар Піке перевів гру в овертайм, на який "Севілья" вийшла у меншості через вилучення Фернандо.

У додатковий час Мартін Брайтвайт забив за команду Рональда Кумана третій гол та остаточно зняв усі питання.

"Барселона" перемогла "Севілью" 3:0 та вийшла до фіналу Кубка Іспанії, де зустрінеться з переможцем гри "Леванте" – "Атлетик".