Хет-трик Левандовські приніс "Баварії" перемогу в божевільному матчі із "Борусією"

У 24-му турі чемпіонату Німеччини мюнхенська "Баварія" перемогла дортмундську "Борусію" із рахунком 4:2

У Мюнхені вже на 2-й хвилині "Борусію" вивів вперед Ерлінг Холанд. За 7 хвилин норвезький форвард оформив дубль. Проте, навіть такий вдалий початок гри не врятував дортмундців від поразки.

На 26-й хвилині Роберт Левандовські відіграв один м'яч, а наприкінці першого тайму з пенальті зрівняв рахунок.

На 88-й хвилині Леон Горецка вивів "Баварію" вперед. У компенсований арбітром час Левандовські зробив хет-трик та встановив остаточний результат.

"Баварія" перемогла "Борусію" 4:2, набрала 55 очок та лідирує в чемпіонаті Німеччини. "Борусія" із 39 пунктами – шоста.