"Ворскла" перемогла "Маріуполь" у матчі з двома вилученнями та пенальті

У 17-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" перемогла "Маріуполь", який догравав матч вдев'ятьох

Гра за обопільною згодою команд відбувалася у Полтаві, хоча номінальним господарем поля був "Маріуполь".

Азовці залишилися у меншості на 34-й хвилині, коли за фол у власному штрафному майданчику було вилучено Олексій Бикова та призначено пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Владислав Кулач.

На 79-й хвилині становище "Маріуполя" стало ще важчим – за повторне попередження червону картку отримав В'ячеслав Танковський.

"Ворскла" перемогла "Маріуполь" 1:0, набрала 28 очок та вийшла на четверте місце. Маріупольці мають 17 пунктів та йдуть дев'ятими.