"Ман Сіті" із Зінченком програв МЮ у дербі в АПЛ

У 27-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" програв "Манчестер Юнайтед" у мерсисайдському дербі

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Сіті" та відіграв весь матч на лівому фланзі оборони.

"Юнайтед" вийшов вперед вже на 2-й хвилині, коли забив Бруну Фернандеш. Невдовзі після перерви Люк Шоу відправив у ворота команди Хосепа Гвардіоли другий гол та збільшив перевагу МЮ.

У підсумку "Манчестер Юнайтед" переміг "Манчестер Сіті" 2:0, набрав 54 очка та вийшов на другу позицію в турнірній таблиці. Команда Гвардіоли, попри поразку, має 65 пунктів та продовжує впевнено лідирувати.