Ми почали домінувати, але "Рома" вбила гру за 4 хвилини: тренер "Шахтаря" прокоментував поразку у ЛЄ

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру переконаний, що "гірники" не використали свої моменти в матчі проти "Роми" в Лізі Європи

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Футбол 1/2/3".

За словами Каштру, "римляни вбили гру за 4 хвилини".

"Збалансована гра в другому таймі, в обох команд були моменти. У другому таймі ми почали домінувати. Були моменти, щоб забити гол, але "Рома" вбила гру за 4 хвилини. Ми пропустили гол з кутового. Під час другого пропущеного м'яча арбітр начебто мав дати свисток. На той момент гра відключилася, розбалансувалася. Це були фатальні 4 хвилини. Результат дуже несправедливий. Ми хотіли контролювати гру. Цей етап турніру складається з двох матчів, тому ми хотіли забити, - сказав Луїш Каштру.

"Шахтар" програв "Ромі" (0:3) у виїзному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Повторна зустріч пройде у Києві 18 березня.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb