"Реал" переміг "Аталанту" в "українському дербі" в ЛЧ

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" переміг "Аталанту" з Бергамо

Перша зустріч команд, яка відбулась в Італії, завершилась перемогою мадридського "Реалу" (1:0). "Аталанті" потрібно була потрібна лише перемога в сьогоднішній зустрічі, щоб вийти в чвертьфінал ЛЧ.

На 34-й хвилині "Реал" вийшов вперед. Карім Бензема вразив ворота "Аталанти" після помилки голкіпера Марко Спортьєлло.

На початку другого тайму захисник "Аталанти" Рафаель Толой порушив правила у власному штрафному майданчику. Арбітр Данні Маккелі поставив пенальті після того, як отримав сигнал від асистента і переглянув епізод за допомогою VAR. Одинадцятиметровий удар реалізував Серхіо Рамос.

"Аталанті" вдалось скоротити відставання на 83-й хвилині. Луїс Муріель і Руслан Малиновський підійшли до м'яча, щоб виконати штрафний удар. Гравці вирішили, що битиме колумбієць, форвард холоднокровно переправив м'яч у сітку воріт.

"Реал" одразу зреагував на пропущений м'яч. Через 2 хвилини Марко Асенсіо отримав точну передачу від Лукаса Васкеса у штрафному майданчику "Аталанти" і пробив у лівий нижній кут воріт італійців - 3:1.

Малиновський провів на футбольному полі весь матч, а голкіпер "Реалу" Андрій Лунін залишився на лавці запасних.

Жеребкування чвертьфіналу ЛЧ відбудеться у п'ятницю, 19 березня.