"Рома" вибила "Шахтар" з Ліги Європи

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" програв римській "Ромі"

Перша зустріч команд, яка відбулась у Римі, завершилась розгромною перемогою "Роми" з рахунком 3:0. У сьогоднішньому матчі в "Шахтаря" залишалось мало шансів на вихід у чвертьфінал Ліги Європи.

На початку другого тайму Борха Майораль виборов м'яч у штрафному майданчику "Шахтаря" та потужно пробив головою у лівий нижній кут воріт - 1:0.

"Гірникам" вдалось скоротити відставання. На 59-й хвилині Жуніор Мораес отримав м'яч від Алана Патріка та впевнено пробив по воротах "Роми" - 1:1.

Проте італійці були більше налаштовані на перемогу в сьогоднішньому матчі. На 72-й хвилині Борха Майораль оформив дубль і поставив крапку у протистоянні. Євросезон для "Шахтаря" закінчений.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 19 березня. Початок трансляції о 14:00.