"Шахтар" осоромився у матчі зі "Львовом" у чемпіонаті України

У 19-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" сенсаційно програв у гостях "Львову"

У матчі, який відбувався у Харкові, "Львів" вийшов вперед на 24-й хвилині, коли забив Альваро Тавареш. "Шахтар" відігрався за 7 хвилин зусиллями Манора Соломона.

На початку другого тайму Назарій Нич знову вивів "Львів" вперед. Однак, Соломон зробив дубль та відновив рівновагу в рахунку.

Вона трималася до 73-ї хвилини, коли Шина реалізував пенальті та забив у ворота "Шахтаря" третій м'яч.

"Шахтар" програв "Львову" 2:3 та із 39 очками залишився на другому місці. Від лідера – "Динамо" – донеччани відстають вже на 7 пунктів.

"Львів" із 15 балами піднявся на 12-ту позицію.