Нідерланди розтрощили Північну Македонію на Євро-2020

У 3-му турі групового раунду Євро-2020 збірна Нідерландів перемогла Північну Македонію

Збірні Нідерланди та Північної Македонії зустрічалися у Амстердамі.

Нідерланди мали 6 очок та достроково гарантували собі перше місце та путівку до плей-офф у групі C. Північна Македонія перебувала на останній позиції у турнірній таблиці з 0 пунктів та втратили шанси на продовження боротьби на турнірі.

Нідерланди повели у рахунку на 24-й хвилині, коли відзначився Мемфіс Депай. Другий гол у ворота македонців на початку другого тайму забив Жоржиньо Вейналдум. На 58-й хвилині Вейналдум зробив дубль та довів рахунок до розгромного.

Нідерланди перемогли Північну Македонію 3:0 та фінішували у групі C з 9 очками. Північна Македонія залишила Євро-2020 без жодного здобутого балу.