Німеччина на останніх хвилинах забила Угорщині та врятувалась від ганебного вильоту з Євро-2020

У 3-му турі групового етапу Євро-2020 збірна Німеччини на останніх хвилинах врятувалась від поразки Угорщині

Матч проводився при рідних стінах німецької збірної - у Мюнхені. Але німці не провели цей матч, як господарі. З перших хвилин ініціативою заволоділи угорці та вийшли вперед вже на 11-й хвилині - забив Салай.

Німці зуміли відігратись лише в середині другого тайму. Забитий м'яч на рахунку Кайя Хаверца, проте їхня перевага тривала не довго, вже через 2 хвилини Угорщина знову вийшла вперед - цього разу відзначився Андраш Шафер.

Крапку в зустрічі поставив Леон Горецка, який врятував Німеччину від поразки та вильоту з Євро лише на 84-й хвилині матчу.

У підсумку, Німеччина посіла друге місце в групі F та вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020. Перемогла в квартеті Франція. Португалія посіла третє місце, але також вийшла в плей-офф. Угорщина покинула турнір.

Євро-2020

3-й тур

23 червня

Німеччина - Угорщина 2:2

Голи
: Хаверц, 66, Горецка, 84 - Салай, 11, Шафер, 68

Після матчів групи E, де Швеція перемогла Польщу (3:2), а Іспанія розтрощила Словаччину (5:0), Україна гарантувала собі місце в топ-4 кращих збірних, які посіли третє місце в своїй групі. Це дозволить нашій національній команді зіграти в плей-офф Євро-2020.

В 1/8 фіналу Євро-2020 збірна України зустрінеться зі Швецією.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb